Zmixowane lato w misce – Smoothie Bowl

Mówi się, że ludzie często dzielą się na dwa typy. Jedni wolą psy od kotów, drudzy są miłośnikami lata i nie cierpią zimy, a jeszcze inni zawsze wybiorą morze zamiast gór. Tylko kto powiedział, że to musi się wykluczać? Czy miłośnik psów nie może lubić Garfielda? Albo pasjonat gór nie może czasem poleniuchować na leżaku na plaży? No i czy podziwiając zimowy krajobraz, nie można z lekką nutą nostalgii powspominać uroków lata? Cóż… nie możemy Wam zagwarantować, że żaden kot Was nie podrapie ani że nad morzem zawsze traficie na wspaniałą pogodę, ale już dziś, w środku zimy, możemy Wam dać prawdziwy smak lata. I to nie byle jakiego, tylko takiego prawdziwego – pachnącego upałem i lenistwem z nutą tropików.

Poczuj lato!

Dla wszystkich tęskniących za smakiem i aromatem lata, niezależnie czy tego naszego polskiego, pełnego truskawek, czy tropikalnego z palmami i kokosami – mamy fantastyczną wiadomość. Od dziś możecie mieć lato na wyciągnięcie ręki, w dowolnym momencie, a na dodatek we własnej kuchni! Niemożliwe? Dla Mixit nie ma rzeczy niemożliwych, a najlepszym dowodem na to jest Smoothie bowl – Owoce leśne.

Czym jest owocowy smoothie bowl? Chyba nie można tego określić inaczej niż prawdziwe owocowe święto w misce, szalona samba letnich smaków i aromatów. A na dodatek to naprawdę czysta micha – bez dodatku cukru, bez laktozy i glutenu, za to ze słuszną porcją błonnika. Tak, wiemy, to brzmi jak spełnienie marzeń każdej osoby, która lato chce powitać w bikini lub kąpielówkach. I z naszym smoothie bowl ta wizja jest bardzo prawdopodobna. Otóż aż 58% każdej tuby stanowią owoce, a pozostała część składników to prawdziwa bomba zdrowia i paliwo napędzające Twój metabolizm.

Jak to w Mixit bywa w składzie mamy same wspaniałości – suszone mrozem maliny, truskawki, czarna i czerwona porzeczka, banan i daktyle. Do tego mąka kokosowa, bezglutenowe płatki owsiane, pełnoziarnista bezglutenowa mąka owsiana i nasz tajemniczy składnik – magia i pasja. I właśnie tak miksuje się najlepsze śniadania na świecie. A jak przyrządzić ten posiłek? Nic prostszego – wystarczy, że zmieszasz ok. 50 gr produktu z 90 ml ciepłego mleka, napoju roślinnego lub wody, przyozdobisz ulubionymi owocami i voilà – śniadanie niczym z 5-gwiazdkowego hotelu.

Smoothie bowl to codzienna porcja owoców w najlepszym możliwym wydaniu. Jeśli więc marzy Ci się odrobina lata w tę zimę – nie ograniczaj się! Bierz, co chcesz i kiedy tylko masz ochotę, bez żadnych wyrzutów sumienia. Czysta micha pełna owoców to nasz sposób na lato w środku zimy.

Źródło: Mixit

Dodaj komentarz

Instagram