Setki miast, tysiące głosów – jedna idea! Rusza 9. plebiscyt Terra Flower Power

To już tradycja! Kolejne wakacje rozpoczynają się wraz z plebiscytem Terra Flower Power – w tym roku przypada dziewiąta edycja wydarzenia, w ramach którego internauci wybierają Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Idea jest prosta – wyróżnić miejscowość, w której starania o komfort życia mieszkańców są doceniane, a miasto upiększa swoją przestrzeń. Plebiscyt to również szansa na scalanie lokalnej społeczności i budowanie lokalnego patriotyzmu.

Konkurs organizowany przez blog www.inspirowaninatura.pl oraz zielonogórską firmę Terra Group rozpoczyna się 1 lipca etapem zbierania fotograficznych zgłoszeń z miejscowości, które już niebawem będą rywalizować w walce o tytuł oraz cenne nagrody rzeczowe. A gra jest warta świeczki! Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie w pełni obsadzoną wieżę kwiatową, zdobywcy pozostałych miejsc podium pełne kwiatów donice XXL. Na autorów fotograficznych zgłoszeń czekają modne podwieszane doniczki.

Autorem zdjęć i zarazem zgłoszenia może zostać każdy! Wystarczy zrobić do 6 zdjęć ukwiecenia ulic i wysłać je pod adres: konkurs@terra-pl.eu. Wszystkie ujęcia zostaną zebrane w galerii pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2020. To właśnie z tej galerii wyselekcjonowane zostaną reprezentujące miasto ujęcia biorące udział w głosowaniu, czyli finałowym etapie konkursu.

 

 

Przed internautami nie lada zadanie! To właśnie w ich rękach są konkursowe losy polskich miejscowości. Każdy, kto chce oddać głos na swojego faworyta, będzie mógł to zrobić już od 3 sierpnia na facebookowym profilu www.facebook.com/inspirowani. Głosowanie „lajkami” zakończy się 17 sierpnia – o godz. 11.00 oficjalnie poznamy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

W poprzedniej edycji plebiscytu Terra Flower Power w 2019 r. zwyciężył Śmigiel (1160 głosów), drugie miejsce zajęła Września (1071 głosów), a trzecie Grodzisk Mazowiecki (897 głosów). Czy zeszłoroczny wynik zostanie pobity? Przekonamy się niebawem!

Źródło: Terra Group

Dodaj komentarz

Instagram