Co łączy zawór hydrauliczny z armaturą… odpowiedź jest prosta – to nowa seria Muro od Laveo

Z jednej strony przemyślana kompozycja baterii przedstawiająca funkcjonalną oraz dostosowaną do codziennych potrzeb serię, z drugiej niespotykana oraz zaskakująca forma ukazująca armaturę. W rezultacie powstała seria MURO o nieszablonowy oraz odważnym designie, jej charakterystycznym wyznacznikiem są pokrętła stylizowane na zawór hydrauliczny.

W wyniku obłych kształtów, komfortowym wysokim wylewkom, wygodnym pokrętłom, które są wykończeniem baterii,  marka Laveo pokazuje jak istotny jest detal, który decyduje nie tylko o wyglądzie, ale też o zwiększonej praktyczności, ponieważ poszczególne elementy są dopracowywane z wielkim zaangażowaniem. Bez wątpienia można powiedzieć, że nowa Seria MURO odbiega od standardowych baterii kształtem, elementami dekoracyjnymi oraz wykończeniem. Kolekcja dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych tj. grafitowym oraz czarnym z siedmioma modelami baterii, kolumny natryskowej oraz słuchawki prysznicowej.

 

 

W serii znajdziemy, aż cztery różne modele baterii umywalkowej posiadające w zestawie aerator napowietrzający wodę oraz korek klik-klak. Znajdziemy model umywalkowy sztorcowy, podtynkowy, oraz dwie nablatowe w tym jedna z ruchową wylewką „L”. Kolejną propozycją jest model bidetowy oraz kuchenny w ruchomą wylewką „L”. Wszystkie baterie – poza bidetową – wyposażone są w aerator NEOPERL. Jego zaletą jest to, że zwiększając objętość strumienia wody poprzez jego napowietrzenie, zmniejsza jej zużycie, co przekłada się na obniżenie rachunków. Dodatkowo do produkcji serii MURO wykorzystano materiały najwyższej jakości: wysokiej klasy mosiądz MO59 oraz ceramiczne głowice hiszpańskiej firmy Quore, co pozwoliło na objęcie armatury MURO ogólnopolskim serwisem dojazdowym oraz 8-letnim* okresem gwarancyjnym.

 

 

Na szczególną uwagę zasługuje model baterii wannowo-natryskowej, który możemy sami dowolnie zmodyfikować! Zestaw zawiera podtynkowe produkty tj. baterię, wannową wylewkę, natryskowe elementy w tym deszczownicę oraz 3-strumieniową słuchawkę. Taki kompletny zestaw pozwala dostosować nam produkt do swoich potrzeb w zależności czy w łazience decydujemy się na prysznic, wannę czy stawiany na trzeci wariant jakim jest wanna z parawanem – wtedy w pełni możemy cieszyć się wykorzystaniem wszelkich dostępnych elementów z zestawu, zachowując jeden styl.

 

 

W serii nie zabrakło także kolumny natryskowej wraz z baterią w zestawie oraz słuchawki prysznicowej do samodzielnego zakupu, posiadającą trzy strumienie (deszczowy, mieszany, hydromasaż). Zastosowane ciemniejsze wykończenie w kolekcji MURO nie oznacza, że swoimi barwani armatura przytłoczy nas w łazience czy kuchni, lecz doda powiewu świeżości! W łatwy sposób można to osiągnąć, poprzez wybór jasnych oraz łagodnych barw ścian czy podłóg.  Białe, drewniane czy szare płytki uwielbiają łączenia z wyrazistymi mocnymi akcentami. Dodatkowo ciepłe oświetlenie, kolorowe elementy ożywią pomieszczenie. Kontrastowe połączenie armatury w ciemniejszych barwach – takie, jak np. bateria umywalkowa czy prysznicowa nadają całości jeszcze bardziej stylowego charakteru.

„W Serii skupiliśmy się na dwóch wykończeniach, których wykorzystanie w armaturze to kompromis dla osób, które poszukują innych innej kolorystyki niż chrom bądź biel,  ciemne dodatki pozwolą na podkreślenie ciekawego wnętrza. Dzięki takiemu wykończeniu łazienka stanie się pomieszczeniem równie przyjaznym jak i ciepłym. Wykorzystanie jej w otoczeniu mocno kontrastujących ze sobą czarnych elementów daje spektakularny efekt!” – mówi Barbara Stempniak, Product Manager Baterii Laveo.

Źródło: laveo

Dodaj komentarz

Instagram